Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
Witaj Tak, wiem. Po co w ogole zaprzatac sobie glowe takimi szczegolami. Lepiej porozmawiac o pani Annie, ktora byla kiedys Ryszardem, albo jeszcze lepiej o rewolucji swiatopogladowej. Dajmy szanse naprawde istotnym sprawom na to, zeby rozwijaly sie w ciszy i spokoju, niech im nikt nie przeszkadza i na rece nie patrzy. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Witaj Tak, wiem. Po co w ogole zaprzatac sobie glowe takimi szczegolami. Lepiej porozmawiac o pani Annie, ktora byla kiedys Ryszardem, albo jeszcze lepiej o rewolucji swiatopogladowej. Dajmy szanse naprawde istotnym sprawom na to, zeby rozwijaly sie w ciszy i spokoju, niech im nikt nie przeszkadza i na rece nie patrzy. Pozdrawiam serdecznie.
Niby tylko jedno zdanie, a ile przekazu, widzi mi się takie coś Jak to mawiał Napoleon Bonaparte - "W polityce głupota nie stanowi przeszkody." A w bardziej przyziemnych sprawach >>> jak tu np. ? <<<<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Niby tylko jedno zdanie, a ile przekazu, widzi mi się takie coś Jak to mawiał Napoleon Bonaparte - "W polityce głupota nie stanowi przeszkody." A w bardziej przyziemnych sprawach >>> jak tu np. ? <<<<
Chodzi Ci o pana Rutkowskiego i jego ukochana? Ich sprawa, zycze im szczescia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Chodzi Ci o pana Rutkowskiego i jego ukochana? Ich sprawa, zycze im szczescia.
Tak szczerze to postać Rutkowskiego mimo, że jestem facetem bardzo mi się podoba i ta przebojowość wielka jego, i bardzo cieszy mnie, że wyrwał ze szponów głupoty całkiem fajną laskę, która dzięki swej odwadze może teraz wiedzieć ile by straciła rezygnując z życia. Też im życzę najlepszego i niechaj się kochają pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Tak szczerze to postać Rutkowskiego mimo, że jestem facetem bardzo mi się podoba i ta przebojowość wielka jego, i bardzo cieszy mnie, że wyrwał ze szponów głupoty całkiem fajną laskę, która dzięki swej odwadze może teraz wiedzieć ile by straciła rezygnując z życia. Też im życzę najlepszego i niechaj się kochają pięknie
Ja natomiast uwazam to za doskonaly temat zastepczy. Nic mi ani do zycia pana Rutkowskiego, ani tej pani. Natomiast podatek katastralny itd, owszem, to juz mnie (i nie tylko) dotyczy. To sa wlasnie przyziemne tematy. Plus to, ze nie pozwole zadnemu rzadowi wtryniac swoich lapsk w moje prywatne sprawy. Ciezko bedzie, oj ciezko. Ale postaram sie o to, zeby moje dziecko nie wierzylo slepo ani takim jak Palikot, ani Kaczynski. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Ja natomiast uwazam to za doskonaly temat zastepczy. Nic mi ani do zycia pana Rutkowskiego, ani tej pani. Natomiast podatek katastralny itd, owszem, to juz mnie (i nie tylko) dotyczy. To sa wlasnie przyziemne tematy. Plus to, ze nie pozwole zadnemu rzadowi wtryniac swoich lapsk w moje prywatne sprawy. Ciezko bedzie, oj ciezko. Ale postaram sie o to, zeby moje dziecko nie wierzylo slepo ani takim jak Palikot, ani Kaczynski. Pozdrawiam.
Dziś w radio słyszałem jak jeden z polityków mówił o rozliczaniu a ja pomyślałem, że to dzięki prezesa buńczuczności tam im tak kuleje wszystko ... A co do podatku, jak każden innen nieunikniony, a to wszystko w myśl zasady - jak Qń ciągnie to go batem ! - Może nam państwo z naszego dołoży na połowę i tego ? Ale dla tych co mają mieszkania na kredyt będzie bieda i wizja licytacji majątku jak nóż na gardle ... -- A to dlatego wspominasz o tych ludziach, teraz wracając w samochodzie słuchałem burzliwej debaty i chodzi o te krzyże co che zdejmować w urzędach ? Mój odnośnik
Ostatnio edytowany 13 października 2011 r. o 00:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sauber nie rob zamieszania.Cos Twoja gwiazda przyblakła na każdym z wątków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz napisał:
[s]Sauber nie rob zamieszania.Cos Twoja gwiazda przyblakła na każdym z wątków[/s]
Co emocje, nerwy zżerają, a co nagłym powodem tego, niemożność oficjalnego występowania na gp24 i czy jakieś paskudne nieczyste powiązania ze sprawą Iwony ? A nie można było swojego starego nicka użyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Dziś w radio słyszałem jak jeden z polityków mówił o rozliczaniu a ja pomyślałem, że to dzięki prezesa buńczuczności tam im tak kuleje wszystko ... A co do podatku, jak każden innen nieunikniony, a to wszystko w myśl zasady - jak Qń ciągnie to go batem ! - Może nam państwo z naszego dołoży na połowę i tego ? Ale dla tych co mają mieszkania na kredyt będzie bieda i wizja licytacji majątku jak nóż na gardle ... -- A to dlatego wspominasz o tych ludziach, teraz wracając w samochodzie słuchałem burzliwej debaty i chodzi o te krzyże co che zdejmować w urzędach ? Mój odnośnik
Dlatego, ze lubie lazic tak zwanymi kanalami. Tu batalia o krzyz, tam o prawa mniejszosci seksualnych, a w zaciszu dzieja sie rozne ciekawe sprawy, o ktorych jakos cicho. Tak bylo w przypadku drastycznych podwyzek, ktore byly gwozdziem do trumny chociazby FSO, tak jest i teraz. Milego dnia. [media]http://www.youtube.com/watch?v=ELa2YDcC9yA&feature=featured[/media] Kolacja dla glupca. Polecam naszym politykom .
Ostatnio edytowany 13 października 2011 r. o 09:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na tyle mogą sobie pozwolić, na ile inni przyzwolą, politycy też !!! http://forum.echodnia.eu/uploads/av-206.gif I kolejny dzień, pełen nadziei nastał ... http://images.wikia.com/harrypotter/pl/images/0/07/Feniks.jpg
Ostatnio edytowany 14 października 2011 r. o 12:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Ludzie na tyle mogą sobie pozwolić, na ile inni przyzwolą, politycy też !!! http://forum.echodnia.eu/uploads/av-206.gif I kolejny dzień, pełen nadziei nastał ... http://images.wikia.com/harrypotter/pl/images/0/07/Feniks.jpg
http://apostazja.pl/ Odwagi, to nie jest takie trudne. Samo jojcenie nic nie da Milego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Milego dnia.
Wzajemnie I jak tam nasza samoświadomość przy weekendzie ? "Na co człowiekowi świstek z napisem, że studiował, lizał dupy profesorom i opier***ał się przez 4, 6 czy 8 lat? [...] Jakie to wszystko głupie. Przecież jak coś umiesz, to umiesz - nie umiesz, to nie umiesz. Co ma do tego szkoła i papierki?" — William Wharton I co tam przy sobocie ciekawego słychać ...? Ale czy to coś zmieni ?
Ostatnio edytowany 16 października 2011 r. o 11:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do tej samej rzeki dwa razy nie wchodze, szkoda zycia. Poza tym, Pani Iwona sie zdeklarowala, dla mnie sprawa jasna i zakonczona. Milego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Ja do tej samej rzeki dwa razy nie wchodze, szkoda zycia. Poza tym, Pani Iwona sie zdeklarowala, dla mnie sprawa jasna i zakonczona. Milego dnia. [/quote] [quote name='iwonakinda' timestamp='1311341062' post='713681'] Szanowni Państwo! Dziękuję za ten rok w którym wiele osób pomagało w nagłaśnianiu sprawy zaginięcia mojej córki Iwony. To był jednak także rok ludzi nieuczciwych, żerujących na mojej tragedii, wyciągających moje prywatne sprawy małżeńskie, robiących z mojej córki prostytutkę, a ze mnie celebrytkę. Chciałabym w związku z tym ustosunkować się do kilku rzeczy. Współpracę z Internautami uważam za zakończoną. Dziękuję Wam za ten rok pomocy przy nagłaśnianiu sprawy dotyczącej zaginięcia mojej córki Iwony. Jednak to, co się wokół tego zaczęło dziać (plotki, pomawianie,grzebanie w moim prywatnym życiu, i.in.) jest powodem, dla którego postanowiłam nie informować więcej Internautów o jakichkolwiek wątkach i nowych śladach dotyczących tej sprawy. Przy tej okazji chciałam, wyjaśnić także trzy istotne kwestie, które dzielą Internautów, a nie zostały wyjaśnione : - King of Crimson przestał być administratorem oficjalnej strony Iwony kiedy okazało się, że wyłudza od ludzi pieniądze na dużą skalę, sprawą zajęła się policja. - Sprawa Stowarzyszenia – do dziś nie jest mi wiadome, co w tej sprawie się dzieje. Oświadczam, że od początku zakładania Stowarzyszenia nie mam żadnego wpływu na dysponowanie danymi personalnymi jego członków, nie wiem też, czy Stowarzyszenie zostało założone, czy nie. Nie mam dostępu do dokumentacji Stowarzyszenia. - Doszły mnie słuchy, że Queen posądzana jest o pożyczanie pieniędzy od ludzi poznanych w związku ze sprawą Iwony. Nie jest mi na ten temat nic wiadomo, mogę tylko potwierdzić, że kilkakrotnie pożyczała pieniądze ode mnie, mojego męża i jeszcze trzeciej osoby, która chce pozostać anonimowa. Po kilkakrotnych naciskach część pieniędzy została nam zwrócona. W związku z powyższym oświadczam, że więcej nie będzie między mną, a Internautami żadnego łącznika przekazującego informacje w sprawie Iwony. Mam dość plugawych i anonimowych postów, robienia telenoweli z mojego życia oraz fałszywych sprzymierzeńców. Jestem zdruzgotana tym, co się wokół tej sprawy porobiło, dlatego nie będę już więcej nic prostować, wyjaśniać ani oświadczać. W razie wątpliwości czy jestem osobą za którą sie podaję prosze sprawdzic: 692 569 160 Z poważaniem Iwona Kinda
I co to już wszystko w temacie ?
Ostatnio edytowany 17 października 2011 r. o 21:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,
S@uber napisał:
I co to już wszystko w temacie ?
Spodziewałeś się dyplomu z medalem? Ciesz się, że ktoś nie jest na tyle zawzięty żeby odpowiednio wynagrodzić ci twoja "misję".
Ostatnio edytowany 16 października 2011 r. o 15:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turkish napisał:
Witam,Spodziewałeś się[s] dyplomu z medalem? Ciesz się, że ktoś nie jest na tyle zawzięty żeby odpowiednio wynagrodzić ci twoja "misję".[/s]
Nie o to chodzi, zastanawiam się wciąż na słowami mamy Iwony - "Proszę mi powiedzieć, jak to możliwe, że nad ranem w polskim kurorcie może nagle bez śladu zniknąć młoda osoba?"
Ostatnio edytowany 16 października 2011 r. o 15:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Nie o to chodzi, zastanawiam się wciąż na słowami mamy Iwony - "Proszę mi powiedzieć, jak to możliwe, że nad ranem w polskim kurorcie może nagle bez śladu zniknąć młoda osoba?"
Rozkoszny jesteś, i naprawde myślisz że jak sobie skreślisz to tego nie ma? Jak dzieciaczek co jak zasłoni oczy to mysli że jest nie widoczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Astalavista napisał:
Zapraszam do dyskusji wyrzuconych z Pomorza
A niewyrzuceni nie mogą ? Mój odnośnik [media]http://www.youtube.com/watch?v=t_PxOrSj-nU&feature=related[/media]
Ostatnio edytowany 16 października 2011 r. o 20:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziendoberek jakie tlumy!!! - czy mnie widac?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
dziendoberek jakie tlumy!!! - czy mnie widac?!
Widać Cię widać,ale popatrz sama, nawet tu przylatują pomazańcy, by zabraniać dyskutować na pewne niewygodne "Komuś" tematy [media]http://www.youtube.com/watch?v=ltzdu2gO7Js[/media]
Ostatnio edytowany 17 października 2011 r. o 09:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...